!!!!

اصلا حال و حوصله نوشتن ندارم. چند روزیه یه هیولای کوچولو مهمون خونه ما شده. این که می گم اغراق نیست. دخترکی داشتم شرین تر از هر شیرینی که یه شب خوابید، صبح بیدار شد و یه روح دوم تو جسمش بود که به شدت بد اخلاق، بددهن، خشن و پرخاشگر بود. دخترکی که تا الان حرف بد نزده بود به یکباره کثافت و برو گمشو شده مزه دهنش. کوچولوی شیرین من با کوچکترین مسئله ای که مخالف میلش باشه (که این روزها زیاد شده) داد می کشه مشت و لگد می کوبه و وسایل رو پرت می کنه. 

خلاصه کاری کرده که کل سه سال گذشته یک طرف و این یک هفته یک طرف. من که تو بدترین شرایط بزرگ کردنش به ندرت اشک ریختم الان از دستش به تلنگری در خلوت به زار می افتم. واقعا نمی دونم چه کنم. 

جالبه وقتی که بعد از کلی مکافات جریمه می شه یه دفعه روح نازنین همیشگی درش حلول پیدا می کنه و می گه واقعا عذر می خوام شیطون تو جلدم بود. 

البته که این علیمردان خان ما مربیهای مهدکودک رو هم به ستوه آورده. روزی نیست که وسایل مهدکودک از تو کمدها رو زمین نریزه، گواشها تمام میزها رو رنگی نکنه و ... باز هم مربیها صبورانه با دخترکم مدارا می کنند. 

جایی شنیدم این بحران می تونه مربوط به بچه هایی باشه که هم می خوان خونه پیش مادرشون باشن و هم می خوان برن بیرون و در محیط جمعی باشن و به نوعی تکلیفشون با خودشون روشن نیست و این سردرگمی اونها رو به این حال دچار می کنه. 

بچه های شما هم چنین بحرانی رو گذروندن؟ توصیه ای دارید؟

/ 6 نظر / 43 بازدید
سپیده عمه آریانا

الهی بگردم . عزیزم . این پروسه ها رو همه بچه دارند و گذرا هستش . و چون حرف دلشون رو نمیتونند بگویند اینطوری از خودشون واکنش نشون میدهند . باهاش مدارا کنید مطمئنم خیلی زود وروجک نازمون مثل قبل میشه . آریانا هم تا شیطونی میکنه و پشیمون میشه میگه شیطون بدجنس رفته بود تو جلدم و باعث میشد من آریانا بَده بشم . بووووووووووووووووووووووووووووووس برای آرشیدا عسلم [ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]

مهشید

گمونم بتونم درک کنم چه حسی به آدم دست میده وقتی فکر کنه نکنه تو تربیت بچه ش کم گذاشته ولی فکر کنم طبیعی باشه و گذراست خدا صبرت بده عزیزدلم [قلب]

مامان ساینا و سبا

سلام خانمی ....این مرحله گذراست فقط خیلی حساس نشین و به روش نیارین ... صبور باشین و با چیزهایی که دوست داره سرگرمش کنین تا فراموش کنه[ماچ]

فاطمه

سلام اسم دختر منم آرشیدا هستش.میخواستم به نظرت انگلیسیش چه جوری نوشته میشه؟

azin

سلام آر شیدا جونم اسم من آذین [نیشخند]1 ماه دیگه بدنیا میام . خاله جونم واسم وبلاگ ساخته[قلب] با من دوست میشی؟[نیشخند]